Kim jesteśmy

Róża Misztela, Anita Kwiatkowska-Naqvi, LeLe production, Marcel Sabat

LeLe Crossmedia Production działa nieprzerwanie od 2012 roku. Ideą LeLe Production jest udział w produkcji audiowizualnej na wysokim artystycznym poziomie. LeLe Production łączy w sobie pasję i miłość do sztuki filmowej, fotografii oraz animacji. Głównym celem jest produkcja oraz promocja dzieł ambitnych, niezależnych, o wysokim poziomie artystycznym i merytorycznym. LeLe Production podejmuje się także misji promocji sztuki filmowej wśród dzieci i młodzieży.

Róża Misztela, Anita Kwiatkowska-Naqvi, LeLe production,

While, our main aim is to promote cross media projects we also undertake the production and co-production of the desired film and animation attributes. LeLe Productions helps to explore the new cross media areas and encourages implementing the group work by its colorful and innovative disposition.

Poznaj naszą ekipę

Anita Kwiatkowska-Naqvi

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz animacji w PWSFTviT w Łodzi; w swoich filmach krótkometrażowych nowatorsko podchodzi do tradycyjnych technik animacji, tworząc hipnotyzujące, poetyckie światy. Oprócz reżyserii filmów animowanych zajmuje się compositingiem i efektami specjalnymi. Jej filmy zdobyły liczne nagrody na międzynarodowych festiwalach filmowych, w tym na prestiżowym festiwalu Annecy.

Leyla Cömert

Urodzona w roku 1988 w Stambule w Turcji. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Teatralnej i Telewizyjnej w Łodzi. Obecnie mieszka w Berlinie. Uwielbia podróże, kino i mozaikę.

Roza MIsztela

Róża Misztela

Urodzona w Polsce. Wczesne lata swojego życia spędziła w Kopenhadze w Danii. Studiowała Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Stypendystka Miasta Krakowa. Brała udział w wielu wystawach fotograficznych, jej realizacje filmowe były pokazywane na festiwalach w kraju i zagranicą. Interesuje ją przede wszystkim człowiek w relacji do otaczającego go świata. W swojej pracy sięga często do form dokumentalnych.

Maciej Roman

Z wykształcenia technik cyfrowych procesów graficznych. Aktualnie studiuje organizacje produkcji filmowej oraz pracuje jako grafik ze specjalnością DTP.

Fafik - the super star dog

Gwiazda!

Żaneta Pawlak

Absolwentka historii sztuki i organizacji produkcji filmowej i telewizyjnej PWSFTViT w Łodzi, posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji i produkcji wydarzeń poświęconych sztuce, kulturze i modzie oraz w produkcji filmów krótkometrażowych, reklamowych i sesji zdjęciowych.