Kim jesteśmy

Róża Misztela, Anita Kwiatkowska-Naqvi, LeLe production, Marcel Sabat

LeLe Crossmedia Production działa nieprzerwanie od 2012 roku. Ideą firmy jest udział w produkcji audiowizualnej na wysokim artystycznym poziomie. LeLe Crossmedia Production łączy w sobie pasję i miłość do sztuki filmowej, fotografii oraz animacji. Głównym celem jest produkcja oraz promocja dzieł ambitnych, niezależnych, o wysokim poziomie artystycznym i merytorycznym. LeLe Crossmedia Production podejmuje się także misji promocji sztuki filmowej wśród dzieci i młodzieży.

Róża Misztela, Anita Kwiatkowska-Naqvi, LeLe production,

Od 2012 roku wyprodukowaliśmy nagradzane i zauważone przez widownię na całym świecie filmy dokumentalne i animowane. Szukamy dróg dotarcia do szerokiej publiczności z ambitnymi projektami. Wierzymy, że wartościowe kino może znaleźć swoje miejsce na współczesnym rynku i odpowiedzieć na potrzeby widza. Zapraszamy poszukujących twórców i koproducentów do kontaktu.

Poznaj naszą ekipę

Anita Kwiatkowska-Naqvi

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Warszawskim oraz animacji w PWSFTviT w Łodzi; w swoich filmach krótkometrażowych nowatorsko podchodzi do tradycyjnych technik animacji, tworząc hipnotyzujące, poetyckie światy. Oprócz reżyserii filmów animowanych zajmuje się compositingiem i efektami specjalnymi. Jej filmy zdobyły liczne nagrody na międzynarodowych festiwalach filmowych, w tym na prestiżowym festiwalu Annecy.

Roza MIsztela

Róża Misztela

Urodzona w Polsce. Wczesne lata swojego życia spędziła w Kopenhadze w Danii. Studiowała Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Stypendystka Miasta Krakowa. Brała udział w wielu wystawach fotograficznych, jej realizacje filmowe były pokazywane na festiwalach w kraju i zagranicą. Interesuje ją przede wszystkim człowiek w relacji do otaczającego go świata. W swojej pracy sięga często do form dokumentalnych.

Katarzyna Boniecka

Urodzona w 1988 w Gdyni. Studiowała montaż filmowy w Łódzkiej Szkole Filmowej. Zmontowała wiele długo i krótkometrażowych filmów dokumentalnych i fabularnych, które zdobyły nagrody na wielu zagranicznych festiwalach min. nagrodę specjalną jury na Sundance Film Festival oraz na festiwalu IDFA. Jest laureatką trzech nagród za montaż.Wykłada montaż filmowy w Łódzkiej Szkole Filmowej.

Monika Zawadzka

Montażystka, scenarzysta. Debiutowała w Wytwórni Filmów Oświatowych w Łodzi. Wiele lat współpracowała z Telewizją Polską, kinematografiami europejskimi i kinematografią koreańską. Najważniejsze nagrody: Grand Prix w Paryżu (MFF) za film „7 misteriów według Stasysa” Andrzeja Papuzińskiego; Srebrne Grono w Łagowie (LLF), Prowincjonalia (OFSF) za film „Przystanek dla bocianów” montaż i współscenariusz. Ostatni film pełnometrażowy „Żywot Chruścika” 2017 – montaż, scenariusz i współreżyseria; nagroda – Łódź (Międzynarodowy Festiwal Filmów Przyrodniczych im. Włodzimierza Puchalskiego).

Leyla Cömert

Urodzona w roku 1988 w Stambule w Turcji. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej Teatralnej i Telewizyjnej w Łodzi. Obecnie mieszka w Berlinie. Uwielbia podróże, kino i mozaikę.